Asansörlü Nakliye ve Detayları

Asansörlü taşımacılık hizmeti oldukça güvenilir ve hızlı eşya indirme işlevi görmektedir. Nakliye hizmetinde son yıllarda sıkça kullanılan asansörlü vinç eşyaların yüksek binalardan güvenli bir şekilde indirilmesine yardımcı olmaktadır. Oldukça güvenilir olan bu yöntem çalışan personelin merdivenlerden aşağı inerken yorulmasına ve eşyalara zarar vermesine engel olmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmeti yüksek binalarda ve eşyaların aşağı indirilmesinde sakınca olan halleder, bir diğer deyişle, müşterilerin tercihi doğrultusunda alınmaktadır.

Eşyalarınızı Asansörlü Araçlarımıza Emanet Ediyoruz

Şirketimize ulaştığınız taktirde sizlerin adres tespitine başvurarak ekspertiz yapması üzere uzman bir ekip yolluyoruz. Uzman ekiplerimiz eşyalarınızın durumunu ve binanızın yüksekliğini tespit ederek bizlere bildirmektedir. Tüm bu işlemler binanızdaki eşyaların doğru bir asansörlü araçla indirilmesini sağlamak içindir. Bu nedenle eşya taşıma hizmetinde yüksekliği doğru tercih edilmiş asansörlü araç tercih etmek oldukça önemlidir.

Apartman içi problemleri hem çalışanları hem de eşya sahiplerini strese sokmaktadır. Zamandan tasarruf edilmesini sağlayan asansörlü araç sistemi profesyonel bir şekilde tasarlandığı için üzerine hangi eşyayı koyarsanız koyun, güvenli ve sağlam bir şekilde yere indirecektir. Nakliyat sektörünün gözde aracı asansörlü arabalar yaklaşık olarak 56 metre yüksekliğe kadar çıkıp eşya çıkarıp indirmektedir. Sizlerin de sıklıkla tercih ettiği asansörlü araçlar taşınma işleminin daha hızlı ve daha temiz bir şekilde gerçekleşmesine imkân sağlayacaktır. Hadi, ne duruyorsunuz! Eşyalarınızı güvenilir ve kaliteli ellere emanet ederek sadece taşınmak istediğiniz muhite karar verin. Sizlerin günlerce uğraşarak taşıyacağınız eşyaları ekibimiz sadece kısa bir süre içerisinde taşıyarak üzerinizdeki yükü kaldırmaktadır.

Bu tespitler ekip ve müşteri için oldukça önem arz etmektedir. Uzman incelemesinden yararlanmayan firmaların ekipleri her ne kadar profesyonel olursa olsun gittikleri alanda neyle karşılaşacaklarını bilmedikleri için ortaya çıkan çeşitli sorunlarla karşılaşabilir. Bu durum müşteri için de ekip içinde büyük bir kayıp olacaktır. Nakliyat şirketi olarak ekibimiz tarafından eşyalarınız için büyük bir güvenlik önlemi alınmaktadır. Eşyaları paketleme işlemine karar verildikten sonra sizler için hem uygun hem de kaliteli bir hizmet için çalışmalara başlamaktayız. Ekibimiz evinizde yapacağı inceleme sonucunda tüm eşyalarınızı görmek isteyecektir. Bu konuda ki hassasiyet daha sonra iki tarafında mağduriyetini gidermek konusundadır. Tüm eşyalar evinizde paketlendikten sonra ekibimiz tarafından araçlara yüklenmektedir. Oldukça titiz yaklaşılması gereken yükleme işlemi sırasında tarafımızda meydana gelen zararlardan bizim sorumlu olduğumuzu unutmamalısınız.

Eğer çok yüksek bir apartman dairesinde oturuyorsanız eşyalarım aşağı nasıl inecek diye düşünmeyin. Eşyalarınız için tasarlanan asansörlü cihazlara eşyalarınızı yükleyerek indirmekteyiz.