Hakkımızda

Nakliye sektöründe 2010 yılından beri kaliteli taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Aslında 2010 yılı nakliye hizmeti alan müşteriler için çok önemli bir fırsat yılıdır. Son 7 yıl içerisindeki yükselişini sürdüren Asegül nakliyat, kendine koyduğu hedefleri teker teker yakalıyor ve kendine yeni hedefler koymaya devam ediyor. Firmamız zaman zarfında çok önemli yatırımlarına devam etti ve her geçen gün bu yatırımların karşılığını alarak büyümesini sürdürüyor. Ev eşyası, ofis eşyaları, parça eşya ve şehir içi nakliyat konusunda sınırları zorlayan firmamız, bilgi birikim ve deneyim konusuna verdiği önemle birlikte, personelini son derece yeterli bir şekilde yetiştirmeye devam ediyor. Şunu unutmayın ki teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, nakliye sektöründe insan faktörü her zaman önemli bir yer tutacaktır. Bunun bilincini en iyi şekilde taşıyan firmamız, düzenli olarak elemanlarına eğitim veriyor, onların gelişimini yakından takip ediyor. Elemanların gelişimi ise müşteri memnuniyetine giden yolda çok önemli bir kilometre taşı olarak görülmelidir.

Vizyonumuz

Evvela nakliye sektöründeki çalışmaları etüt ettik ve kaliteli hizmet veren firmaların durumunu daha iyi değerlendirdik.Şirketimizi en ileri taşımak için belirlediğiniz hedefte yürümeye devam ediyoruz. Şikâyet eden müşteri, hem başarısızlığın göstergesidir hem de ilerisi için olumsuzluğun habercisidir. Bu bilinçle birlikte elimizdeki teknolojiyi geliştirmeyi planladık ve kendimize çok ileri hedefler koymaya devam ettik. Oldukça geniş bir vizyona sahip hale geldiğimiz gibi, ofis ve büro taşımacılığı konusundaki çalışmalarımız, pek çok firma tarafından örnek gösterildi. Aynı zamanda evini taşıdığımız ve sıcak yuvasına kavuştuğumuz insanlardan da bahsetmek gerekiyor.

Kendimiz için vizyon oluşturduğumuz ve daha ileri hedefler koyup bunları yakaladığımız için, gelecek için umut vadeden bir firma olduğumuzu söyleyebiliriz. Aslında piyasada bizimle beraber çalışan çok sayıda nakliyat firması vardır. Gönül ister ki bütün firmalar işini ciddiyetle yaklaşsın ve müşterilerinin memnuniyeti için çaba harcasın. Diğer firmalar ne yaparsa yapsın, biz kendimize daima ileri hedefler koymaya devam edeceğiz. Bu zamana kadar yaptığımız gibi bu hedeflere ulaşmak bizim için yine çok zor olmayacak. İnsanlar bizi telefonla ararken veya iletişime geçerken, doğru adrese geldiklerini çok iyi bilecekler. O zamana kadar vermiş olduğumuz hizmetler bunu gösterdi, bundan sonraki hizmetlerimizde yine başarıyı temsil edecek. Çalışmalarımız, insanların güven duyduğu bir çalışma anlayışını temsil edecektir.

Misyonumuz

Nakliyat sektöründe hizmet sunarken, kendimize yüklediğimiz görevler sürekli olarak zamanında yerine getirildi. Başarılı çalışmalarımız sebebiyle sektöründe bize yüklemiş olduğu bazı görevler bulunuyor.Pek çok firma için anlaşılamaz derecede makul fiyatlarımız, müşterilerin memnuniyetini kazanmamızda da önemli bir etken haline geldi. Gerçekten sürümden kazanıp tüm müşterilerin isteğine yetişmeye çalışan bir firma haline geldik. Kendiniz için benimsediğimiz sektör görevinde, hep başarılı sonuçlar elde ettik. Bunun için kendi elemanlarımızla ve kendi sisteminize daha çok şey borçluyuz. Asansör sistemi, gelişmiş araçlar ve kullandığımız tüm teknolojiler, misyonumuzun önemli bir parçası. Burada eleman başarısının da görev başarısına yaptığı katkıyı asla elden bırakmadık göz ardı etmedik. İş konusunda hiç ayrım yapmadığımız gibi, tüm müşterilerimizin eşit mesafede olmasına ve kaliteli hizmet almasına yardımcı olduk. Bugüne kadar firmamızın adını güven şeklinde algılayan müşterilerimiz günden güne çoğalıyor. Bundan sonraki süreçte de güven konusuna her zaman için ön planda tutup, üstlendiğimiz misyonu yerine getirmeye devam edeceğiz. Nakliye ve taşımacılık sektöründe çalışan tüm firmaların da bu konulara dikkat etmesini gönülden isteriz.

Şirket Politikası

Nakiye şirketimizin çalışma disiplini bakımından 3 önemli politikamız ile hizmet etmekteyiz.

Güven

Müşteri ve firma arasında güven en önemli ilkemizdir.Hizmet almak isteyenler bize her açıdan güvenerek hizmet almaları teminatını sunuyoruz.

Kalite

Taşımalarımızda daima kaliteli ve dayanıklı ambalajlama ekipmanları kullanıyoruz.Kaliteli hizmetten asla ödün vermiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri daima haklıdır,sözüyle yola cıkarak olası zarar ve hasarda bile daima müşterimizi düşünerek ve onlara göre planlar yapıyoruz.

Calışma Ekibimiz.

Nakliye şirketi olarak bünyemizde çalıştırdığımız elemanlar ve personellerimiz.